• Patogu...
    Name, sodo namelyje ar bute
  • Paprasta...
    "Plug and play" sistema
  • Pigu...
    Naudokis ir taupyk
Wednesday, 21 February 2018

AKCIJOS

Degiklis VIKING BIO

BENDRA INFORMACIJA

 

"Viking Bio 200" yra modernus granulių degiklis su minimaliais techninės priežiūros reikalavimais. Automatinis šlakų šalinimas ir liečiamas ekranas leidžia lengvai naudotis degikliu.

 "Viking Bio 200" yra Švediškas sprendimas kokybiškam granulių kūrenimui. Lietimui jautrus ekranas aiškiai atvaizduoja visą vartotojui reikiamą informaciją ir degimo parametrus.

Liečiamas ekranas degikliui keletą šiuo privalumus:

• Vartotojams yra labai lengva reguliuoti degiklį. Ekrane aiškiai parodoma, ką veikia degiklis, svarbiausius parametrus ir informaciją.

• Susidūrus su problema - sutrikimų šalinimas yra lengvas. Degiklio atmintis saugo visą istoriją, kas atsitiko, nuo pat pirmo paleidimo, todėl problemos identifikavimas itin greitas ir tikslus.

"Viking Bio 200" turi mechaninį šlakų šalinimą, reguliuojamą norimais intervalais, dėl to degikliui praktiškai nereikia techninės priežiūros. Deginant prastos kokybės granules, automatinį šlakų šalinimą galima naudoti trumpesniais intervalais. Degiklis taip pat turi greito nuėmimo sistemą, dėl to degiklį galima greitai demontuoti.

"Viking Bio" yra modernus ir itin patikimas Švediškas degiklis, taupantis laiką ir pinigus. Lengvas ir intuityvus degiklio valdymas liečiamame ekrane leidžia užtikrinti paprastą degiklio eksploataciją.  Saugumas, apgalvoti sprendimai, nenutrūkstamas darbas kūrenant net ir prastos kokybės granules -  tai priežastys leidžiančios lengvai apsispręsti dėl šio degiklio pasirinkimo.

 


 

Daugiau informacijos

Energetinių resursų verslo grupė

Tel.:+370 37 370720

Mob.tel.: +370 640 23824 

Fax.:+370 37 458471;

El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.