• Patogu...
    Name, sodo namelyje ar bute
  • Paprasta...
    "Plug and play" sistema
  • Pigu...
    Naudokis ir taupyk
Thursday, 23 November 2017

AKCIJOS

Degiklis VIKING BIO

BENDRA INFORMACIJA

 

"Viking Bio 200" yra modernus granulių degiklis su minimaliais techninės priežiūros reikalavimais. Automatinis šlakų šalinimas ir liečiamas ekranas leidžia lengvai naudotis degikliu.

 "Viking Bio 200" yra lengva įdiegti. Informacinis ekranas aiškiai rodo, kas vyksta, o degiklis per visą instaliaciją nukreipia jus kur reikia, kad degiklis būtų teisingai sureguliuotas.

Liečiamas ekranas taip pat suteikia degikliui keletą kitų privalumų:

• Vartotojams yra labai lengva reguliuoti degiklį. Ekrane aiškiai parodoma, kas vyksta eksploatavimo metu, taip pat rodo, kada jį reikia išvalyti.

• Jei kyla kokių nors problemų, trikčių šalinimas yra lengvas. Degiklio atmintis saugo visą istoriją, kas atsitiko, nuo pat pirmo paleidimo.

"Viking Bio 200" turi mechaninį šlakų šalinimą, reguliuojamą norimais intervalais, dėl to degikliui praktiškai nereikia techninės priežiūros. Jei susidursite su žemos kokybės granulėmis, automatinį šlakų šalinimą galima naudoti trumpesniais intervalais. Degiklis taip pat turi greitu nuėmimo sistemą, dėl to degiklį galimą greitai nuimti ir pakeisti sugedusias dalis.

"Viking Bio" yra modernus degiklis, taupantis laiką ir pinigus. Jopatrauklus dizainas ir juo lengva naudoti. Saugūsir apgalvoti sprendimai degiklyje padeda lengvai apsispręsti dėl šio degiklio pasirinkimo.t

 


 

Daugiau informacijos

Energetinių resursų grupė

Tel.:+370 37 370720

Mob.tel.: +370 640 23824 Specialistas Saulius
Mob. tel.:+370 656 39725 Specialistas Nerijus

Fax.:+370 37 458471;

El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.